STATINIŲ KONSTRUKCIJŲ PROJEKTAVIMAS

PASLAUGOS

man sitting on chair wearing gray crew-neck long-sleeved shirt using Apple Magic Keyboard
man sitting on chair wearing gray crew-neck long-sleeved shirt using Apple Magic Keyboard

01

Gelžbetoninių ir plieninių konstrukcijų projektavimas

02

Statinių konstrukcijų Techninių ir Darbo projektų rengimas

Techninis ir Darbo konstrukcijų projektas apima statomos konstrukcijos stabilumo, stiprumo ir tvirtumo analizę, atsižvelgiant į pastato fizinius reikalavimus. Pagrindinis tikslas yra sukurti efektyvią konstrukcinę sistemą, gebančią be trikdžių atlaikyti nurodytas veikiamas apkrovas per numatytą gyvavimo ciklą. Projekte turėtų būti nustatytos tinkamiausios konstrukcinių elementų ir jungčių proporcijos, matmenys ir detalės. Visi projektai kuriami ir valdomi naudojant 3D programas

03

Detaliųjų gamyklinių brėžinių rengimas

Paslauga skirta gamykloms, kurios gamina atskiras statinių konstrukcijas. Brėžiniuose atvaizduojama visa gaminio detali informacija: medžiagos, visi elemento gabaritai, įdėtinės detalės, suvirinimo informacija, paviršiai ir jų apdailą, surinkimo galimybės ir kita.

Projektinių pasiūlymų (TENDER) rengimas

Pasiūlymai, kurių tikslas išreikšti projektuojamo statinio konstrukcijų ir kitų pagrindinių sprendinių idėją ir kurie pateikiami kaip statinio projektuotojo parinkimo konkurso medžiaga 3D aplinkoje ir (ar) informacija užsakovui apie numatomą statinių kainą bei įvykdymo terminus.

white concrete building
white concrete building

05

Projekto priežiūra

Inžinierius, turintis žinias ir patirtį konstrukcijų projektavime, užtikrina sprendinių įgyvendinimą statybos metu.

woman sitting on gray concrete formation during daytime
woman sitting on gray concrete formation during daytime

06

BIM modeliavimas Tekla Structures aplinkoje
white painted wall
white painted wall
woman sitting at table
woman sitting at table

07

Konsultacijos

04

Atliekame sudėtingus skaičiavimus ir projektuojame gelžbetonines ir plienines pastatų konstrukcijas, reikalaujančias specifinių žinių, nepriekaištingo komandinio darbo ir viso proceso koordinavimo. Vykdant bet kurį projektą siekiame, kad projektuojamos konstrukcijos atitiktų aukščiausius tvarumo ir energetinio efektyvumo reikalavimus, o projektiniai sprendiniai būtų ekonomiškai pagrįsti.

Projektavime taikomi 3D projektavimo sprendimai vizualizuoja inžinerinius sprendinius, leidžia efektyviai valdyti visą projekto informaciją ir užtikrinti, kad bet kokie pakeitimai projekte būtų atlikti kokybiškai ir laiku. Pagrindinis tikslas klaidų eliminavimas statybos ir gamybos procesuose.

Susisiekite su mumis

Susisiekite su mūsų konsultantais jau šiandien ir paverskite savo statybų svajones į realybę!